
Кухонний Ніж Накірі із Дамаської сталі із серії "LAN" Olive Wood XINZUO
4 168 ₴
- Готово до відправки
- Код: B37-006
+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накірі з серії "LAN", викуваний з 73 шарів дамаської сталі, збагаченої порошковою сталлю 14Cr14MoVNb, втілює собою зеніт сталевої майстерності.
Використання 73 шарів у процесі кування та подальше ретельне вологе заточування дає змогу отримати винятково гостре лезо.
Унікальна порошкова сталь 14Cr14MoVNb, отримана шляхом точного спрямованого уприскування порошку, досягає дивовижної твердості 62±2 HRC за шкалою Роквелла.
Рукоять, виготовлена з Натурального Оливкового Дерева, прикрашена чарівною мозаїчною заклепкою, об'єднує естетичну чарівність з функціональною довговічністю.
КОМПЛЕКТ:
- Ніж із дамаської сталі
- Подарункова коробка
- Захисний рукав для коробки
- Сертифікат виробника
- Каталог виробника
- Звернення виробника
- Гарний настрій :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinzuo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Довжина леза | 18.2 см |
| Довжина ножа | 31.2 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Марка сталі | 14Cr14MoVNb |
| Твердість сталі | 62 HRC |
| Товщина леза | 2.1 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 54 мм |
- Ціна: 4 168 ₴






