
Кухонний Ніж Накірі із Дамаської сталі серії Luxury "FENG" Desert Iron Wood XINZUO
9 468 ₴
- Під замовлення
- Код: B32D-006
Відправка з 17 травня 2026+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОМПЛЕКТ:
- Ніж із дамаської сталі
- Подарункова коробка
- Захисний рукав для коробки
- Сертифікат виробника
- Каталог виробника
- Звернення виробника
- Гарний настрій :)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinzuo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 256 г |
| Довжина леза | 18.6 см |
| Довжина ножа | 31.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 129 мм |
| Марка сталі | Japan SRS13 |
| Твердість сталі | 62 HRC |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 55.8 мм |
- Ціна: 9 468 ₴






