
Кухонний Ніж Накірі із Дамаської сталі серії "ZHEN" Olive Wood + Black Buffalo Horn XINZUO
3 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM8O-006
КОМПЛЕКТ:
- Ніж із дамаської сталі
- Подарункова коробка
- Захисний рукав для коробки
- Сертифікат виробника
- Каталог виробника
- Звернення виробника
- Гарний настрій :)
Накірі з серії "ZHEN" з клинком, виготовленим із 67 шарів справжньої дамаської сталі. З Японським Восьмикутним дизайном рукояті для полегшеного і збалансованого використання.
Сталева серцевина, виготовлена зі сталі 10Cr15CoMoV, зберігає твердість 60±2 HRC за шкалою Роквелла для довготривалої гостроти та довговічності.
Руків'я, виготовлене з Натурального Оливкового Дерева , прикрашене Рогом Буйвола , об'єднує естетичну Японську чарівність із функціональною довговічністю. Її класичний колір доповнює естетику кухні, а ергономічна октагональна форма забезпечує зручне захоплення. Індивідуальна структура матеріалів рукояті надає рукояті як стиль, так і неперевершену функціональність.
Ця серія ножів уособлює собою злиття майстерності та точності в кулінарному інструменті.
Ця серія ножів уособлює собою злиття майстерності та точності в кулінарному інструменті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinzuo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Довжина леза | 17.8 см |
| Довжина ножа | 33.1 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 138 мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Товщина леза | 1.9 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 53.5 мм |
- Ціна: 3 568 ₴






