
Кухонний Ніж Накірі з Дамаської Сталі серії "ZHEN" Desert Iron Wood + G10 + White Ox Bone XINZUO
6 568 ₴
- Під замовлення
- Код: F5C-006
Відправка з 17 травня 2026+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОМПЛЕКТ:
- Ніж Накірі з Дамаської Сталі
- Прем. дерев'яна коробка з Дерева Акації 🌳
- Сертифікат
- Каталог
- Звернення виробника
Кухонний Ніж із Кастомної Дамаської 37 шарової триколірної сталі Лутань + Мідь + Нержавійка
Рукоять виготовлена з Натурального Залізного Дерева, Класичного Японського Дизайну Восьмикутної форми з використанням Пустельного Залізного Дерева, Чорного G10 + Біла Кістка Бика
Твердість досягає 60±2 HRC за шкалою Роквелла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinzuo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 223 г |
| Довжина леза | 18 см |
| Довжина ножа | 33.5 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 155 мм |
| Марка сталі | 12Cr18MoV |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 53 мм |
- Ціна: 6 568 ₴






