
Кухонний Ніж Сантоку З Нержавіючої Сталі VG10 18 см "LAN" У Подарунковій Коробці XINZUO
2 168 ₴
- Під замовлення
- Код: B37S-002
Відправка з 16 травня 2026+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний ніж Сантоку із Нержавіючої сталі із серії "LAN" Дерево Пакка XINZUO Професійний Ніж Ручної Роботи
Довжина ножа: 312 мм
Довжина леза: 182 мм
Довжина рукояті: 130 мм
Ширина ножа: 54 мм
Обух ножа: 2,1 мм
Твердість ножа: 60 HRC
Вага ножа: 237 г
Матеріал Сталі: 3 шари Нержавіючої Сталі
Матеріал Рукояті: Дерево Пакка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinzuo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 181 г |
| Довжина леза | 18 см |
| Довжина ножа | 34.5 см |
| Загальна довжина ножа | 315 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж сантоку |
- Ціна: 2 168 ₴






