
Кухонний Шеф Ніж із Німецької Сталі 1.4116 HEZHEN 21 см "SUPREME" Кухарський ніж у Подарунковій Коробці
1 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: X02-001
+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний Шеф ніж Професійна із Німецької Нержавіючої сталі 1.4116 серії "SUPREME" Червоне Сандалове Дерево HEZHEN
Довжина ножа: 339 мм
Довжина леза: 210 мм
Довжина рукояті: 129 мм
Ширина ножа: 56,5 мм
Обух ножа: 2,2 мм
Твердість ножа: 56-58 HRC
Вага ножа: 206 г
Матеріал Сталі: Німецька нержавіюча сталь 1.4116
Матеріал Рукояті: Натуральне Червоне Дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEZHEN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 345 г |
| Довжина леза | 21.2 см |
| Довжина ножа | 32.2 см |
| Загальна довжина ножа | 322 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Червоний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж кухарський |
- Ціна: 1 968 ₴







