
Кухонний Ніж Накірі із Німецької Сталі 1.4116 HEZHEN 21 см "SUPREME" Червоне Дерево
1 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: X02-006
+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний Ніж Накірі із Німецької Сталі 1.4116 HEZHEN 21 см "SUPREME" Червоне Дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEZHEN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 222 г |
| Довжина леза | 187 см |
| Довжина ножа | 31.7 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Марка сталі | German 1.4116 |
| Твердість сталі | 56 HRC |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 56.5 мм |
- Ціна: 1 968 ₴

