
Кухонний Ніж Накірі із Дамаської Сталі HEZHEN 21 см "SUPREME" Мікарта
3 768 ₴
- Готово до відправки
- Код: X02M-006
+380 (68) 930-11-47
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 30 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний Ніж Накірі із Дамаської Сталі HEZHEN 21 см "SUPREME" Мікарта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEZHEN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 258 г |
| Довжина леза | 18.7 см |
| Довжина ножа | 31.7 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Тип | Накірі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Матеріал ручки | Мікарта |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Ширина ножа | 56.5 мм |
- Ціна: 3 768 ₴

